Zulu hodinky skupiny Amazon

Materiál: 100% nylon
Typ: Nato pásek
Dlhá dĺžka: dĺžka hlavy: 75cm, dĺžka chvosta: 115cm

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:

1. Zulu hodinky: balistický nylonový pás s hrúbkou 1,3 mm a spona z nehrdzavejúcej ocele špičkovej kvality. Na rozdiel od ostatných Knockoffov pomocou lepidla a lacného šitia bude pestovať baktérie, naša páska ONEON je odolná voči zápachu a umývateľná v pračke.

2. OPTIMÁLNA FIT: Dĺžka: 10 palcov; Šírka: 18 mm, 20 mm, 22 mm; hodí zápästie na obvode o rozmeroch 5 až 7 palcov a pokrýva väčšinu veľkosti hodiniek na trhu.

3. JARNÉ BARY A JUNIČKOVÉ NÁSTROJE BONUS: Ponúkame 1 vysoko kvalitný pružinový nástroj a 4 susedné nerezové oceľové pružinové tyče, ktoré vám umožnia zmeniť hodinkové pásmo, ktoré sú v hodnote najmenej 8 dolárov, ak ste si zakúpili oddelene od ostatných predajcov.

Materiál:

100% nylon

Typ:

Nato pásek

Dlhá dĺžka:

dĺžka hlavy: 75 cm, dĺžka chvosta: 115 cm

šírka:

16 mm 18 mm 20 mm 22 mm 24 mm

hrúbka:

1,3 - 1,5 mm

Farba:

ako obrázky

MOQ:

100ks

Lehota splatnosti :

T / T, PAYPAL, ZÁPADNÁ ÚNIA

Doba dodania:

15-25 deň

Vlastnosti a výhody nylonového pásma:

1. Nylonový pás s rýchlym sušením, nepremokavý, ľahko sa čistí, ľahko vybledne, trvanlivé vlastnosti;

2. Nylonový pás je dostupnejší a všestrannejší ako všeobecný kovový hodinkový reťazec a kožený remienok. Či už je to fitness, plávanie, kúpanie, horolezectvo a voda majú výnimočný výkon, jeho výkonnosť je vynikajúca;

3. Prijať nylonové tkanie s vysokou hustotou, výber vysoko kvalitného prstenca z nehrdzavejúcej ocele a spony z nehrdzavejúcej ocele, vylepšená technológia ultrazvuku, aby sa koniec popruhu a perforovaná časť hladko a zaoblene nerozrezali.

4. Špecifikácia pásky hodiniek a farba: môže byť vyrobená podľa požiadaviek zákazníka.

fotografie:

Product picture 1Product picture 2

Product picture 3Product picture 4

Product picture 5(001)

Hot Tags: zulu hodinky kapely amazon, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, na mieru, zadarmo vzorky

Vyšetrovanie

You Might Also Like