Termotransfer Nylon Watch Strap

Termotransfer Nylon Watch Strap

čierny nylonový remienok na hodinky s nôžkou z nehrdzavejúcej ocele z nehrdzavejúcej ocele. Táto dĺžka by bola vhodná pre pánske pravidelné alebo dámske dlhé hodinky. Hodí sa na otvory na hodinky 19mm a veľkosť pracky je 18mm.

Podrobnosti o produkte

Termotransfer Nylon Watch Strap


Miesto pôvodu: Shenzhen

Značka: žiadna

Dĺžka: 260 mm alebo nastaviteľné

Šírka: 22 mm


Spona: pracka z nehrdzavejúcej ocele, môže byť prispôsobená iným farbám a štýlom

Materiál: vysoko kvalitný nylon

Váha popruhu: 30g

Balenie: jeden popruh s jedným vreckom OPP, 50 krabičiek, 500 veľkých krabíc

Vytlačené LOGO: Áno

Vlastné spracovanie: Áno

MOQ: 500ks

Cena: je možné dohodnúť podľa množstva a požiadaviek


high quality nylon watch straps.jpg

printable nylon watch band.jpg

Nato style Nylon Perlon Watch Bands Replacement.jpg

OD GREY nylon watch straps.jpg

textile nylon watch band factory.jpg

nylon watch strap China factory.jpg


Prémiový balistický nopový popruh: balistická nylonová páska s hrúbkou 1,4 mm a prackou vyrobenou z nehrdzavejúcej ocele 316L. Nylonový nato pásik je tepelne utesnený a prešitý. Čisté prešívanie robí kapelu trvanlivou. Každá diera a koncovka sú tepelne utesnené laserom, aby sa zabránilo opotrebeniu. nato popruhy ruky pocit je hladký a nebude poškriabať pokožku. Spona z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele je zároveň najnovším módnym štýlom, pevným a zároveň robustným.

Mäkké a vodotesné a umývateľné: Komfort by sa nikdy nemal obetovať kvôli trvanlivosti. Preto sme našli najjemnejší a najsilnejší nylonový materiál na trhu. Silky hladký pásik NATO s luxusným leskom a pevnosťou bezpečnostného pásu. Pohodlné, odolné, vodotesné a umývateľné.

Optimálna dĺžka: Všetky šírky (18 mm, 20 mm a 22 mm) merajú približne 10,5 palca (270 mm) na dĺžku, ktorá nezahŕňa pracku a zapadajú zápästia od 5 "do 8" obvodu. Ak je pás spočiatku dlhší ako je žiaduce, preložte voľný koniec úhľadne späť do slučky držiaka alebo sa rezne na požadovanú dĺžku. Ak je orezaný, odkryte koniec rezu tak, aby zodpovedal alebo svetlejší plameň, aby ste predišli rozstrapkaniu.

Vyšetrovanie