Stretchy Nylon elastický náramok náramky pre IWatch

Chinber Hodinky Príslušenstvo Stretchy Loop Nylon Elastický náramok náramky pre iWatch 42mm /44mm Popruh Nylon výhody: 1. Vysoká mechanická pevnosť, dobrá húževnatosť, vysoká pevnosť v ťahu a tlak. Špecifická pevnosť v ťahu je vyššia ako pevnosť v ťahu kovu a špecifická kompresia...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Chinber Hodinky Príslušenstvo Stretchy Loop Nylon Elastický náramok náramky pre iWatch 42mm/44mm popruhNylonové výhody:

1. Vysoká mechanická pevnosť, dobrá húževnatosť, vysoká pevnosť v ťahu a pevnosť v tlaku. Špecifická pevnosť v ťahu je vyššia ako pevnosť v ťahu kovu a špecifická pevnosť v tlaku nie je rovnaká ako pevnosť v tlaku kovu, ale je menej tuhá ako kovová. Pevnosť v ťahu je blízka medte výnosu, ktorá je viac ako dvakrát vyššia ako ABS. Absorpčná schopnosť šokových a stresových vibrácií je silná a nárazová sila je oveľa vyššia ako u všeobecných plastov a je lepšia ako acetálna živice.


2. Odolnosť voči únave je vynikajúca a pôvodná mechanická pevnosť môže byť zachovaná opakovaným ohýbaním dielov. PA sa často používa v prípadoch, keď eskalátorové zábradlie a nový plastový krúžok kolesa bicykla majú zjavný periodický únavový účinok.


3. Teplota deformácie tepla PA66 je po vystužení sklenených vlákien nad 250 °C.


4. Povrch je hladký, koeficient trenia je malý a odolnosť proti opotrebeniu nízka. Pri práci ako pohyblivé mechanické komponenty má samomazaciu vlastnosť a nízku hlučnosť. Keď trecí účinok nie je príliš vysoký, môže sa použiť bez maziva; ak je mazivo skutočne potrebné na zníženie trenia alebo na pomoc pri rozptyle tepla, je možné vybrať vodný olej, mastnotu atď. Ako prenosová časť je teda jeho životnosť dlhá.


5. Je odolný voči korózii, veľmi odolný voči zásadám a väčšine soľných roztokov a tiež odolný voči slabým kyselinám, oleju, benzínu, aromatickým uhľovodíkom a všeobecným rozpúšťadlám. Je inertný na aromatické zlúčeniny, ale nie silné kyseliny a oxidanty. Dokáže odolať korózii benzínu, oleja, tuku, alkoholu, slabých zásad a tak ďalej a má dobrú schopnosť proti starnutiu. Môže byť použitý ako obalový materiál na mazanie oleja, paliva atď.


Popis produktu:


MateriálLátka, Nylon/polyester
TypŠport
Typ bussinessVýrobca
Kompatibilný modelApple Watch 38/42/40/44 Series1/2/3/4/5
MoQ (MoQ)100ks
FarbaMožno prispôsobiť
FunkciaOdolný voči vode, priedušný, bez fadeless
Logo alebo farbaVíta vás OEM
DizajnNajnovšie štýly vyvinuté
Obalov1ks / oppbag, je možné prispôsobiť


Faq:

Otázka: Môžem dostať vzorku?

Odpoveď: Áno, iste, neváhajte kontaktovať náš predaj dostať vzorku najprv pred hromadnou objednávkou

Otázka: Preprava

A: Prepravované spoločnosťou DHL,UPS,EMS,Fedex,Letecká nákladná.námorná nákladná doprava.8

Otázka: Môžem na produkt získať svoje logo?

A: Iste, sme professtional továreň, prijať akékoľvek prispôsobenie služby, vrátane dizajnu loga / privátne označenie / balenie, atď.Hot Tags: stretchy nylon elastické náramky náramky pre iwatch, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, prispôsobené, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like