Prémiový potlačený remienok 23MM Nylon Nato Watch Strap

Prémiový potlačený remienok 23MM Nylon Nato Watch Strap

Výtlačok 23MM Nylon Nato Watch Strap Advantage

Podrobnosti o produkte

Prémiový potlačený remienok 23MM Nylon Nato Watch Strap

Vlastnosti:

  • Pohodlné popruh nylonové hodinky, čierna (16mm - 20mm). Náhradný rýchloupínací pásik pre pánske a dámske športové náramkové hodinky, nastaviteľná dĺžka meria 10 palcov s uzáverom háčika a slučky.

  • Vlastnosti: Hodinky pásu Comfort Strap sú vybavené rýchloupínacím remienkom s nastaviteľnou dĺžkou vhodnou pre hodinky Timex Expedition. Uzáver háčika a slučky umožňuje rýchle a jednoduché zapínanie, ideálny pre šport a fyzickú aktivitu.

  • Materiál: Prémiový, vysokokvalitný tkaný nylon sa používa na výrobu nášho odolného, vojenského hodinkového pásu. Textilné plátno vyrobené pre dlhodobé taktické nosenie.

  • Farba a veľkosť: Náhradný popruh je k dispozícii v čiernej farbe s nastaviteľnou dĺžkou. Náramok má šírku od 16 do 20 mm a je vybavený nastaviteľným popruhom pre pohodlné nosenie.

  • Odporúčané použitie: Tento pásik použite na výmenu starého, opotrebovaného náramku, na aktualizáciu štýlu alebo na poskytnutie jedinečného vzhľadu hodiniek, ktoré sa zdajú byť zastarané. Niekedy je nová kapela hodiniek všetko, čo potrebujete na oživenie starých hodiniek! Tento nylonový popruh je špeciálne navrhnutý pre odolné a vonkajšie opotrebenie. Náš originálny remienok na hodinky je vyrobený tak, aby sa zmestil na všetky hodinky s šírkou oka šestnásť-dvadsať mm. Vhodné pre mužov aj ženy.

nylon popruh factory.jpg

high quality nylon watch straps.jpg

black nylon watch band strip.jpg

Perlon nylon watch band.jpg


Hot Tags: premium tlačené 23mm nylonové nato hodinky popruh, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, prispôsobené, zadarmo vzorky

Vyšetrovanie

You Might Also Like