Nylon Watch Band 20mm

NYLON WATCH STRAP: Jedná sa o štýlový, mäkký a priedušný hodinkový doplnok, ktorý sa dá použiť buď v mokrom alebo horúcom počasí.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:

NYLON WATCH STRAP: Jedná sa o štýlový, mäkký a priedušný hodinkový doplnok, ktorý sa dá použiť buď v mokrom alebo horúcom počasí. Je to kvalitná a spoľahlivá a s odolnými prvkami odolnými proti vlhkosti a vlhkosti, môžete si vychutnať sami seba bez obáv pri fitness, plávaní, potápaní alebo horolezectve. Môže dokonca držať hodinky, keď sa zlomí jeden z pružinových tyčí.

PERFECT BALLISTIC NYLON a BURKLE NEREZOVÉHO OCEĽU: Ritche hodinky sú odlišné od ostatných knoflíkov, ktoré používajú lacný materiál, odolné voči zápachu a umývateľné v pračke. Tiež Ritche pásky sú oveľa mäkšie ako ostatné nylonové hodinky, ale majú pevnejšie tkaniny, takže sú odolnejšie a nositeľné

ŠÍRKA ŠÍRKA A ŠÍRKA: Ritche ponúka niekoľko šírok (18 mm 20 mm 22 mm) a farieb, ktoré si môžete vybrať. Kúpte viac, aby ste zvýšili rozmanitosť vášho životného štýlu, rôzne farby vám prinášajú iný pocit. Je vhodný pre zápästie od 6 1/4 "(160mm) do 9 1/2" (245mm), čo znamená mužov, chlapcov, žien a Hercules.


AWESOME MATERIAL:

Zamerať nylonové hodinky poskytujú dokonalú kombináciu pohodlia a trvanlivosti. Prémiové balistické nylonové popruhy a strieborná nehrdzavejúca oceľ umožňujú pohodlné nosenie. Pokročilé laserové tepelne zapečatené technické prvky robia to hladké a nepoškriabe ruky.

Tiež je to WATERPROOF a DURABLE. Ak je pás dlhší, ako je požadované, sklopte voľný koniec úhľadne naspäť do slučky držiaka alebo nakrájajte na požadovanú dĺžku. Ak je orezaný, odkryte koniec rezu tak, aby zodpovedal alebo zapalovač, aby nedošlo k roztrhnutiu.

MOŽNOSTI HARDVÉRU:

Zameriava sa na nylonové popruhy Materiál: nylon prémiovej väzby, hrúbka 1,4mm Materiál: 316L Chirurgická nehrdzavejúca oceľ Šírka: 16mm, 18mm, 20mm, 22mm a 24mm Dĺžka: 270 cm

fotografie:

Product picture 1Product picture 2

Product picture 3Product picture 4


Hot Tags: nylon hodinky pásma 20mm, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, prispôsobené, zadarmo vzorky

Vyšetrovanie

You Might Also Like