Vojenské hodinky Remienky Ebay

Rýchle uvoľnenie Cloth vojenské hodinky kapely: Kompatibilné s väčšinou tradičné alebo inteligentné hodinky, ktoré používajú 18 mm, 20 mm, 22 mm pružinové tyče.

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:

· Rýchle uvoľnenie plátna vojenskej hodinky kapely: Kompatibilné s väčšinou tradičné alebo inteligentné hodinky, ktoré používajú 18 mm, 20 mm, 22 mm pružinové tyče. Jadrové pruhy s rýchlym uvoľnením sú súčasťou a sú integrované do pásma. Nie sú potrebné žiadne nástroje alebo inžinierske stupne. Naše štýlové hodinky sú dodávané vo viacerých farbách, takže ich môžete zapnúť v priebehu niekoľkých sekúnd. Farebná koordinácia nebola nikdy taká včasná.

· Prémiové materiály: Bavlnené plátno je odolné, mäkké, priedušné s výšivkou pridanou pre silu a štýl. čalúnená pracka z nehrdzavejúcej ocele 316L s plným jazykom. Aby ste udržali dobrý vzhľad popruhu, navrhujem, aby ste ho dlhšiu dobu nepoužívali vo vode.

· Flexibilné prispôsobenie: pásky Ritche s rýchlym uvoľnením sa hodia zápästím od približne 5,5 "do približne 8", v závislosti od šírky popruhu a veľkosti hodiniek, ktoré sa pohodlne zmestí na väčšinu mužov a žien. Odmerajte presne šírku čapu, keď je namontovaný na hodinkách. Zmerajte presne šírku miesta, kde hodinkové pásmo pripevňuje hodinky.Poznámka: Chyba 1 mm môže viesť k nevhodnému, mala by sa dodržať 100% presné meranie veľkosti.

Náš tím:

Zameriava sa na kožený remienok Spoločnosť sa zameriava na ponuku rôznych módnych náhradných hodiniek, ktoré sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali najvyšší štandard módy. Popruhy sú v rôznej farbe a veľkosti podľa vášho výberu. Vysoká kvalita, cenovo dostupné predmety a módny štýl robia vašu voľbu múdro.

Naše náramkové hodinky Canvas Quick Release sú vybavené integrovanými pružinovými tyčami s rýchloupínaním a kartáčovanou sponou z nehrdzavejúcej ocele 316L. Vyrobené z proprietárneho ťažkého plátna a vyšívané pre štýl a silu, tieto popruhy sú odolné, ale priedušné, mäkké a pohodlné.

Vďaka dômyselným pružinám s rýchlym uvoľnením meníte naše hodinky. Akonáhle ste odstránili pôvodné pružinové pruhy, jednoducho posuňte páčku rýchloupínania prstom, aby ste popruhy vytiahli a pustili za pár sekúnd.

fotografie:

Product picture 1Product picture 2

Product picture 3Product picture 4

Hot Tags: vojenské hodinky pásy ebay, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, na mieru, zadarmo vzorky

Vyšetrovanie

You Might Also Like