Fabric hodinky kapely Amazon

Hrúbka popruhu: približne 1,1 mm
Spona: pracka so 4 prstencami z nehrdzavejúcej ocele
Farba pracky: strieborná

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:

Popruh má jedinečnú pletenú štruktúru a väzba podporuje jej pevnosť a pružnosť. Zatiaľ čo klasický dizajn robí popruh nadčasový kus, ktorý by dopĺňal väčšinu hodiniek.
Vyrobené balistickým nylonovým pásom so strednou väzbou, tento popruh je silný a odolný, ako aj flexibilný pre pohodlné nosenie.


Vhodné pre: dámske pánske luxusné hodinky so štandardnými výstupkami, univerzálna montáž

Materiál: textil, nylon

Návrh popruhu: popruh v štýle NATO Zulu James Bond, jeden-kus
Celková dĺžka bez pracky: cca. 27 cm, štandardná / bežná dĺžka

Hrúbka popruhu: približne 1,1 mm

Spona: pracka so 4 prstencami z nehrdzavejúcej ocele

Farba pracky: strieborná

Kužeľový pás: neosilný, rovný profil

· Farba pásky: červená. Spona: strieborná spona so 4 krúžkami. Šírka pásky konca výstupku: 12 mm. Šírka pracky: 12 mm. Celková dĺžka bez pracky: cca. 27 cm, štandardná / bežná dĺžka. Hrúbka popruhu: cca. 1,1 mm, tenká. Skontrolujte si poslednú fotografiu na tejto stránke pre sprievodcu veľkostnými rozmermi a vyberte veľkosť pásma ako rovnakú šírku výstupku vášho hodinky.

· Nylonová páska na tkaniny, ktorá zaujme jedinečnými vlastnosťami trvanlivého nylonu, zaručuje jej extrémnu pevnosť a trvanlivosť. Balistický nylonový pás je obľúbený s ľahkou, priedušnou, umývateľnou, neuveriteľne mäkkou a pohodlnou. Zulu pásmo NATO so svojimi spoľahlivými, odolnými, nečistotami a mokrými vlastnosťami sa môže používať buď v mokrom alebo horúcom počasí. Fantastický hodvábny remienok NATO pre vás!


fotografie:

Product picture 1Product picture 2

Product picture 3Product picture 4

Product picture 5(001)


Hot Tags: tkaniny hodinky kapely amazon, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, na mieru, zadarmo vzorky

Vyšetrovanie

You Might Also Like