Aký druh materiálu je vybraný pre hodinky?

- Dec 13, 2018-

Možnosť 1: Platina, drahé kovy z bieleho kovu, hodinky vyrobené z drahých kovov na vytvorenie popruhu sú všeobecne luxusnejšie a cena je tiež veľmi vysoká. Popruhy z drahých kovov sú najbežnejšie v 18 k zlatom. Farby K zlata sú biele a žlté (biele zlato, žlté zlato a ružové zlato). Okrem toho je najvyššia trieda platina, ktorá je najluxusnejšia a najdrahšia. Hodinky sú preč. K gold (vrátane pozlátených) hodiniek sa najviac obávajú kontaktu s chemikáliami obsahujúcimi ortuť, vrátane niektorých kozmetických prípravkov a externých liekov. Akonáhle sú zafarbené, povrch sa zmení na farbu, stane sa čierny a škvrny a stratí zlatý lesk.

Možnosť 2: krokodíla pokožka, všeobecne krokodíla kože bežne používa pre popruhy hlavne pochádza z aligátorov a caiman. Ale nie koža krokodíla môže byť urobená do popruhu. Koža na chrbte a chvoste krokodíla je ťažká a nevhodná na vytvorenie popruhu. Iba mäkká koža brucha je vhodná. Krokodýlový vzhľad kože je rozdelený na dva typy: štvorcový tvar a guľatý tvar. Štvorcový tvar je z jemnej kože na prednej strane brucha a okrúhly tvar je z kože na boku brucha. Pretože krokodíl môže robiť len pár popruhov, je to drahé.

Výber tri: kravská koža, rôzne kravské kože, možno rozdeliť na teľacinu, žltú hovädzinu, byvoly atď. Medzi nimi je teľacia koža najlepší druh hovädzej kože. Je vyrobená z tela z tela v priebehu 6 mesiacov po narodení. Textúra je jemná a jemná na dotyk. Žltá hovädzia koža je najčastejšie používaným typom, charakterizovaným silnejšou elastickou nohou. Pokiaľ ide o byvolú kožu, kožušina je riedka, povrch je drsný a vzhľad a pocit materiálu sú veľmi textúru, v skutočnosti veľmi mäkké a pohodlné na nosenie.

Možnosť 4: Lambskin, jehňatá je známa svojou jemnosťou a elasticitou. Je veľmi vhodný na vytvorenie popruhu a je mäkký a pohodlný na nosenie na zápästí. Bližší pohľad ukazuje, že jahňa má jasnú textúru a silný pocit z kože. Je to ľahšia a mäkšia v štruktúre ako iné kože.

Možnosť 5: Oceľ, ako naznačuje názov, je podstatou vnútra, známej aj ako biely oceľový pás. Väčšina hodiniek je vyrobená z tohto materiálu, výhodou je, že je odolnejší, je rozhodnuté, že je ľahké poškriabať. 316L nehrdzavejúca oceľ je nehrdzavejúca oceľ, ktorá je veľmi odolná proti korózii a má veľmi dobrú štruktúru. Hlavné zložky sú Fe, Cr, Ni, Mo a hustota je blízko železo, čo všeobecne neovplyvňuje ľudskú pokožku. Švajčiarske hodinky zvyčajne používajú tento materiál na výrobu puzdra, korunky a popruhu. Nehrdzavejúca oceľ 904L je vysoko odolná nehrdzavejúca oceľ s obsahom chrómu až 21% a odolnosťou voči korózii porovnateľná s materiálom z drahých kovov.