Aký je sledovací popruh?

- Dec 12, 2018-

Aké sú hodinky:

1 Popruh z drahých kovov: drahé, pekné spracovanie, veľmi luxusné. Vhodný pre vysokokvalitné hodinky, šperky, atď., Nosené pri zvláštnych príležitostiach.

2 Oceľový reťazec: cena je mierna, tovar vysokej a nízkej kvality je kompletný. Jeho výhody sú odolné, odvážne a športové. Hlavné nevýhody sú, že niektoré pokožky môžu spôsobiť alergie, popruh sa nedá ľahko čistiť a ľahko sa zakryje nečistota.

3 Kožený remienok: Existuje pomerne málo typov a cenový rozdiel je veľmi odlišný. Tam sú koža krokodíla, jašterica kože, pštrosa kože, hovädzie kože, ovčia koža a tak ďalej. Novšie kožené hodinky sú dodávané s: diabolskou kožou, vodnou hadovou kožou. Elegantné hodinky musia byť spárované s hornými popruhmi z kože, ktoré ukážu celkovú eleganciu. Nosenie pohodlia je jeho výhodou. Hlavnou nevýhodou je, že je náchylná na vlhkosť, údržba je ťažká a je smrteľná, ak nie je odolná.

4 plátno alebo nylonový pás: lacné, používané predovšetkým na vojenské hodinky a športové hodinky. Bude absorbovať vodu, ľahko vytvárať zápach.

5 Plastový pás: najlacnejšie, hlavne elektronické hodinky. Návrh vzoru je rôznorodý a pestrý, ale existuje pocit, že ešte nevyrastal.

6 Popruh zo silikónového kaučuku: postupne uprednostňovaný výrobcami hodiniek. Používa sa hlavne na hydroizolačné a potápačské hodinky a jeho použitie sa v budúcnosti rozšíri a rozšíri. Silikónový kaučuk má vynikajúce fyzikálne vlastnosti: odolný proti kyselinám, vysokým a nízkym teplotám, odolný voči kyselinám, elastickým a ľahko sa udržuje.