Aké sú výhody detí, ktoré nosia inteligentné hodinky?

- Jan 17, 2019-

1, polohovanie

Funkcia Smart Positioning Positioning je základnou funkciou ochrany bezpečnosti detí. Všeobecne platí, že inteligentné hodinky budú mať schopnosť polohovania. Funkcia určovania polohy je však stále iná. Presnosť polohovania je veľmi dôležitá. Ak si kúpite detské inteligentné hodinky, musíte nájsť miesto do vzdialenosti 5 metrov. Ak dieťa odošle tiesňový signál, dieťa sa nájde najrýchlejšie.


2, vodotesný

Každý vie, že deti radi hrajú s vodou a často si musia umývať ruky. Vodotesná schopnosť inteligentných hodiniek sa stala nevyhnutnou funkciou.


3, môže zavolať

Inteligentné hodinky majú vo všeobecnosti zásuvky na karty SIM, ktoré môžu byť priamo spojené s používateľom. Je to pohodlné a jednoduché a hodinky nie sú ako mobilný telefón. Mobilný telefón je nainštalovaný na tele. Keďže nie je blízko k pokožke, v niektorých hlučných prostrediach sa mobilný telefón nemusí cítiť. Vibrácie, ale hodinky nezmeškali informácie o hovore, pretože sa nachádzajú blízko ramena, rodičia môžu tiež kedykoľvek kontaktovať dieťa. Navyše, niektoré inteligentné hodinky sú vybavené funkciou zablokovania. Len biele listy môžu vytočiť telefón dieťaťa a používatelia, ktorí už nie sú na bielom, nemôžu vytáčať.


4, jedno tlačidlo pre pomoc

Mnohé hodinky sú vybavené tlačidlom na ovládanie jedným tlačidlom, tlačidlo SOS, podržte po dobu piatich sekúnd, automaticky upozorníte rodičov, keď sú nejaké naliehavé situácie, nezabudnite, že v predchádzajúcom období, cudzie dieťa, po tom, čo je doma autom Sedadlo bolo zaseknuté. Pretože mobilný telefón bol trochu ďaleko od boku, hlasový systém mobilného telefónu nazýval telefón budíka, ale pretože bol ďaleko, nemohol to byť počuť. Záchrana neprišla včas a zomrela. Keby mal na sebe inteligentné hodinky. Ak je to tak, nikdy to nebude.