Praktické hodinky na nákup tipov

- Jan 17, 2019-

Keď si vyberieme hodinky, kvalita hodiniek je pre užívateľa veľkou obavou. Preto keď ľudia kupujú hodinky, vždy sa usilujú o dokonalosť a dobrý výber. Ale ako si môžem vybrať hodinky s uspokojivou kvalitou?


Vzhľad hodiniek sa dá skontrolovať z vonkajšieho krytu, kryštálu, ciferníka a hodín a minút. Prípad by nemal mať pľuzgiere a zjavné škrabance a okraje a rohy by mali byť symetrické; skrutkový spoj medzi zadným krytom a horným krytom by mal byť tesný; vzdialenosť medzi oboma hodinkovými krúžkami a puzdrom by mala byť rovnaká a otvor pre upevnenie nepočujúcich by mal byť umiestnený na konci chvosta. Nie je zaujatý, hĺbka otvoru je vhodná, takže krúžok nie je ľahké vypadnúť; zrkadlo by nemalo mať žiadne chyby a škrabance, transparentné a jasné; tri ihly sú správne nainštalované, ihly a ihly, zrkadlo a ciferník by mali mať správnu bezpečnostnú vzdialenosť; číselník a ukazovateľ Povlak má dobrú povrchovú úpravu, bez značiek a je ukončená čiara číselníka alebo svetelný bod; medzi hlavou a puzdrom je medzera 0,1-0,3 mm.


Medzi rukami a zrkadlom by mala existovať určitá vzdialenosť medzi otočným gombíkom a medzi troma ihlou. V opačnom prípade bude vzájomné trenie ovplyvňovať bežnú prevádzku hodiniek. Dá sa to pozorovať vytáčaním ihly počas kontroly. Poloha hodinových a minútových rúk a či je vzájomné prispôsobenie normálne je: otočte minútu ruky a hodinovú ruku na 3 a 9 hod., Pozorujte, či sú obe ihly v pravom uhle; vytočte na 6 hodín, či sú obe ihly v priamke; vytočiť na 12 hodín, či sa obe ihly zhodujú.

Citlivosť hodiniek je flexibilita jej rovnováhy pri automatickom otáčaní.


Najdôležitejšie sú ukazovatele výkonnosti!

Výkon hodiniek je jedným z našich najzaujímavejších aspektov, ak hodinky nie sú dobré. Pravdepodobne nikto nechce byť dosť! Tak aký je výkon hodiniek? Pozrite sa, prosím.


Vodotesnosť: Vzhľad nepremokavých hodiniek v určitej miere znížil tragické udalosti. Musíme však byť jasné: vodotesnosť rôznych hodiniek sa líši. Chcete sa zaplávať alebo sprchovať bez použitia nasledujúcej tabuľky? Áno, ak hodinky ukazujú vodotesnosť 100 metrov alebo viac.


Funkčnosť: Okrem základných časových funkcií môžu vynikajúce hodinky obsahovať viac praktických funkcií, ako je funkcia kalendára, časovač stopiek atď., Čo vám umožní presnejšie stanoviť časový koncept.


Mobilita: Kto by chcel mať problém so zložkami a pohybom ukazovateľa?

Automatické navíjanie: veľa nocí spadáme a spíme a prebúdzame sa zo snov v noci: zabudol som na hodinky naviest. Nebojte sa, hodinky s funkciou automatického navíjania vám nebudú mať obavy.