Ako odstrániť žltý pásik?

- Jan 19, 2019-

(1) Keď je keramická páska hodiniek znečistená v dôsledku dlhodobého opotrebovania, použite len malú zubnú kefku a mydlo na jemné čistenie.

(2) Najlepšie je umiestiť vysúšadlo na mieste, kde sú hodinky umiestnené, ale vyhnúť sa používaniu chemikálií, ako sú mamičky a insekticídy.

(3) Rôzne hodinky by sa mali nosiť pri rôznych príležitostiach; ak je šport, najlepšie je použiť športové hodinky s vynikajúcou odolnosťou voči vode a nárazom.

(4) Ak je na kryte hodinky s RESISTENTOM VODY alebo 3ATM na kryte, stupeň nepriepustnosti je obmedzený na rozstrekanie vody alebo slabý dážď bez tlaku.

(5) Osobitné upozornenie: Akékoľvek hodinky by sa nemali nosiť v teplej vode alebo v kúpeľni, a to ani vtedy, ak sú hodinky vodotesné, pretože tesnenie hodiniek je staré z gumy a ľahko starne a molekuly vodných pár okolo nich sú relatívne malé, je ľahké preniknúť do hodiniek. Škrupina spôsobuje poškodenie vnútorných strojov.

(6) Najvyššie hodinky sa odporúčajú udržiavať každé dva až tri roky, vymeniť vodotesné komponenty, skontrolovať výkon jazdy a spotrebu energie pri pohybe, vyčistiť pohyb a udržať vzhľad atď., Takáto údržba sa účinne rozšíri vaše hodinky Použite čas.