Ako identifikovať kožené hodinky

- Jan 05, 2019-

Čo je koža? Nehovorím o tom. Samozrejme, koža vyrobená z kožušiny zvierat je koža, ale koža je tiež rozdelená do mnohých tried;


Prvá vrstva kože: horná vrstva kože môže byť rozdelená na kožu zŕn, mäkkú pokožku, rozbitú pokožku a najlepšiu teľacú kožu, takže môžete často vidieť na internete, že niektoré podniky budú označené ako "prvá vrstva teľacej kože" , Ak je rozdelená, môže byť ďalej rozdelená na prvú vrstvu pokožky prvej vrstvy, druhú vrstvu pokožky vrchnej vrstvy a tretiu úroveň vrstvy vrchnej vrstvy;


Dvojvrstvová koža: druhá vrstva kože je v skutočnosti polovica skutočnej polopadavé kože. Vzhľadom na to, že je rozbitá s kravkami, koža je opätovne spojená s polyetylénovým materiálom a následne nastriekaná alebo potiahnutá PVC alebo PU fóliou. Spracované. A rozdelenie možno tiež rozdeliť na prvú, druhú a tretiu.


Umelá koža: Každý vie, že ide o falošnú kožu. Nehovorím moc o tom, ako to spôsobuje.

A samozrejme, tieto poznatky možno nájsť hľadaním vyhľadávania v matke a chcem povedať, ako rozlišovať medzi vrchnou vrstvou a druhou vrstvou;


Prvá vrstva kože: on-line hovorí, že "ruka je stlačená, tam sú vrásky, tam sú aj prirodzené kožu vrásky po opotrebení, nebude tam prestávka po nosení." Je to prvá vrstva kože a mám osobitnú identifikáciu. Metóda, pretože ste si kúpili kožu, je veľmi pravdepodobné, že nebudete ťažko tlačiť, či je to pravda, pretože ak je to koža, cena nie je lacná, je to aj neznáme číslo, ak ju môžete obnoviť, a ja Cesta je:


Po prvé: k vôňu, koža má jedinečnú kožu chuť, táto chuť môže vyžadovať trochu skúsenosti k vôni, ale ak je koža, bude mať unikátnu vôňu, takže si zrazu uvedomíte, že to je koža.


Druhý: Choď a uvidíš, pretože ak je to koža vyrobená z hovädzej kože, v koži bude veľa malých a malých otvorov. Je to preto, lebo koža má veľa kapilárnych krvných dier a je ťažké odstrániť dierky. Ak nekryjete vrstvu vecí na koži, tieto otvory sú malé a malé a musíte sa na ne pozrieť.


Tretia: Samozrejme, najviac nežiaduci spôsob je použiť požiar. Táto metóda sa veľmi neodporúča, pretože zničí kôru, koža nebude horieť a koža bude ťažká.