Ako si vybrať hodinky

- Jan 05, 2019-

1, kovový pás

Existuje veľa druhov kovových pásov, oceľových pásov a zlatých pásov. Zlaté pásy môžu byť tiež rozdelené na zlato, biele zlato, ružové zlato atď., Ako aj zlaté popruhy. Kovový pás má mnoho výhod a je odolný. Ak ho nosíte, môžete ho nosiť po celý život. Je veľmi čistý a nie príliš vyčerpaný a horúci. Preto veľa hodiniek s rovnakou cenou, pri nákupe, priatelia tabuľky radšej kúpiť štýl kovového pásu.

Kovový pás je vhodný na letné opotrebovanie. Kov sa cíti chladne a nemá lepivý pocit, ale relatívna zima nie je vhodná, pretože je príliš studená. Ale kovové pásky nie sú pre každého, rovnako ako niektorí ľudia, ktorí sú alergickí na kovy.

Avšak je veľmi málo ľudí, ktorí sú alergickí na kovy a väčšina ľudí ich môže nosiť s dôverou.

Dĺžka kovového popruhu je prispôsobená dĺžke krku a jemným úpravám. Hrúbka každého zápästia je veľmi odlišná. Vo väčšine prípadov to veľmi dobre nezodpovedá zápästiu. Ak je popruh príliš tesný, zápästie bude veľmi nepríjemné. Naopak, ak je strap príliš voľný, pretrepá sa a zrazí sa. Voľný je naozaj ťažké vidieť. Bez ohľadu na to, ako drahé alebo drahé hodinky sú, ak si ju voľne nosíte na zápästí, môžete zničiť celú svoju krásu za sekundu.

2, keramický pás

Samozrejme, okrem klasických remienkov z kovu a kože, vznikajúci keramický materiál sa v posledných rokoch stal temným koňom, ktorý sa líši od ľadového pocitu kovu. Teplý dotyk keramiky fascinoval veľa ľudí.

V porovnaní s hodinami z nehrdzavejúcej ocele majú keramické hodinky zníženie hmotnosti približne o 60% a tvrdosť približne 10-krát vyššiu ako u nehrdzavejúcej ocele. Keramika, ako je zirkónia a cermet, sa používajú v prípade a popruhu mnohých nových hodiniek. V minulosti známy ako radar meter, v posledných rokoch je slávnejšia J12 od Chanel Chanel.

Pozrite sa na kovový pás pre nosenie, čo je v podstate rovnaké. Komfort je o niečo lepší ako kovový pás a vzhľad a pohodlie sú tiež veľmi pohodlné. Koneckonců, keramika nie je ľahké nosiť, vyzerajú hladko a jemne a textúra je príjemná pre oči. Keramická časť hodiniek sa neodporúča na demontáž a montáž, pretože môže byť drahšia ako hodinky.

3, gumový pás

Mladí ľudia radšej používajú športové hodinky (potápanie). Kovový pás je oveľa lepší ako životnosť pásu, čo je horšie ako pohodlie pásu. Problém je však rovnaký ako kožený remienok, je to upchatý, horúci, vzduchotesný a je to vrstva potu, keď sa v lete vyzdvihne.

4, nylonový pás

Je ľahký a pevný, má dobré zapadanie a má množstvo farieb a množstvo selektivity. Je vhodný pre mladých ľudí, ktorí sa nosia a ľahko sa rozoberajú. Nevýhodou však je, že je potrebné ju vysušiť po spustení a čistenie trvá dlhší čas.

Vo všeobecnosti sú hlavné prúdy pások Volkswagen bežnejšie v koži a kovoch. Každý musí brať do úvahy faktor pásu pri kúpe hodiniek. Ktorý sa vám najviac páči?