Ako si vybrať inteligentnú hodinku, ktorá vám vyhovuje

- Jan 01, 2019-

Po prvé, musíme pochopiť, aký je rozdiel medzi inteligentnou hodinkou a tradičnými hodinkami?

Inteligentné hodinky sú postavené na základe tradičných hodiniek a môžu byť inteligentne pripomenuté, informácie zaznamenané funkciou hodiniek možno synchronizovať s mobilným telefónom, aby ich používateľ mohol pochopiť, alebo môžete vložiť WiFi kartu do telefónnej karty realizovať synchronizáciu hodiniek mobilný telefón. Odpovedajte na hovory, odpovedajte na textové správy, e-maily, sociálne aplikácie, hudbu a ďalšie.

V porovnaní s tradičnými hodinkami pridal veľa technológií, nielen hodinky alebo inteligentný produkt.


Po druhé, musíme pochopiť súčasnú situáciu na trhu inteligentných hodiniek:

V súčasnosti by sa chytré hodinky mali považovať za štartovacie fázy. Aktuálne inteligentné hodinky sú prenesené z chytrých telefónov. Samozrejme, existujú aj tradičné mobilné telefóny založené na vývoji inteligentného trhu s hodinami. Súčasne existuje aj skupina technologických spoločností, ktoré sú na tomto trhu optimistické. Pripojiť.

Rozdelené podľa počtu obyvateľov: pre deti a dospelých (dnes hovoríme hlavne o dospelých)


Inteligentné hodinky sú zhruba rozdelené do funkcií: doplnkové hodinky inteligentnej funkcie s hodinovou funkciou a základnou funkciou hodiniek plus inteligentná funkcia APP môžu nahradiť hodinky používajúce mobilný telefón. Jednoducho povedané, niektoré hodinky obsahujú určité inteligentné funkcie, ako napríklad sledovanie pohybu, sledovanie spánku, inteligentné upozornenie atď., Ale nemôže nahradiť každodenné používanie mobilného telefónu a existuje aj trieda, ktorá priamo pridáva informácie o odpovedi na priame hovory a podobne priamo. Funkcia denného používania mobilného telefónu sa realizuje.


Rozdiel: cena sa bude líšiť podľa značky, materiálu, funkcie, skúseností atď., Rozdiel v cenách je stále veľmi veľký, stovky sú lacné až tisíce až desiatky tisíc. (rozumná voľba podľa vlastného rozpočtu)


Po tretie, ako si vybrať inteligentné hodinky?

Pochopte, ako inteligentné hodinky sú hodinky a ako sa líšia od tradičných hodiniek. Na trhu je zhruba niekoľko typov inteligentných hodiniek a ich ceny sú zhruba distribuované. Mal by som vedieť, či potrebujem inteligentné hodinky a aké chytré hodinky chcem!

Svojimi vlastnými potrebami pre inteligentné hodinky a cenovým rozpočtom nájsť správne inteligentné hodinky.