Ako zmeniť pútko inteligentného športového hodinky

- Jan 15, 2019-

Ak chcete zmeniť remienok na hodinky, musíme najprv pripraviť pás, ktorý sa nám páči. Ak nemáte šikovný športový remienok na hodinky, môžete prejsť k obchodníkovi inteligentných športových hodiniek. Generálne hodinky s odnímateľnými hodinkami budú mať príslušné hodinky. S pásom môže užívateľ vybrať pás, ktorý má rád ako prípravu na výmenu.


Ako správne odstrániť popruh po popruhu? Veľmi jednoduché držame povrch jedného z prstov hodiniek, potom vytiahnite pásy po oboch stranách, poklepaním nadol rozdeľte ciferník a popruh z popruhu. Meradlo sa meria a inštalácia je rovnaká. Otočný gombík môže byť inštalovaný vo vnútri popruhu.


Po dokončení vyššie uvedených krokov je výmena pásky ukončená. Nasledujúcim spôsobom skontrolujte, či je popruh dostupný. Koniec koncov, to nie je pôvodný výrobok. Po načítaní sa testuje, či bude kĺbový ovládač klesať. Držte gombík oboma rukami a druhou rukou. Potiahnite popruh hore a dole a doľava a doprava, aby ste zistili, či je houpanie nie je veľké. Ak nie je hojdačka veľká, môžete ju nosiť priamo. Ak je hojdačka veľká, znamená to, že popruh nespĺňa štandard. Musíte nájsť náhradný popruh.