Ako o kožené hodinky popruh

- Jan 13, 2019-

Kožené hodinky majú štýlový vzhľad, takže veľa priateľov, ktorí milujú hodinky, si nevyberú hodinky s koženým pútkom. Takže ako kožený remienok, kožený remienok? Toto vždy bolo otázkou pre všetkých.

Precízny a elegantný kožený remienok bol vždy uvítaný mnohými fanúšikmi hodiniek. Pokiaľ ide o celkovú krásu, párenie pásu spôsobí, že nositeľ bude mať väčší temperament, ale pásový zápach vytvára nositeľ opasku. Najväčší problém.


Riešenie:

Keď popruh vytvára zápach, použite zubnú kefku na aplikáciu mydlovej vody, rýchlo vyčistite špinu a utrite mierne navlhčenou handričkou. Aby sa zabránilo preniknutiu mydlovej vody do kôry, celý proces sa najlepšie vykoná za 20 sekúnd. Spotrebitelia navyše môžu na pás použiť aj niektorý kožený olej. Kožený olej má ochranný účinok na hodinky, čo môže dokončiť údržbu.

Keď sa kožený remeň dlho nosí, okrem zápachu je "vytvrdzovanie" tiež bežným príznakom. Ak je popruh často vo vlhkom prostredí, urýchľuje jeho rýchlosť tvrdnutia. Pot bude tiež eróziou kôry, čo spôsobí, že popruh sa deformuje, vytvrdne alebo dokonca zlomí, nevysvetliteľne spôsobí stratu alebo zlomenie hodiniek.


Riešenie:

Taktiež je absolútne nevyhnutné, aby ste ho neohýbali, keď je popruh vytvrdený a aby ste nahradili popruh v správny čas. Aby sa zabránilo náhlemu pretrhnutiu popruhu pri opotrebovaní, hodinky sú poškodené.


Celkovo je kožený remienok tiež moderný a krásny a je tiež veľmi jemný. Údržba sa musí vykonať dobre, inak sa životnosť popruhu výrazne skráti. Ale bez ohľadu na to, aká je údržba, popruh sa opotrebuje. Zmena pásu je preto tiež potrebná. To je viac problémové ako iné popruhy materiálu!