Vodotesné kožené hodinky Strap

Vodotesné kožené hodinky Strap

Koža textúry a ideálne pohodlie: vysoko kvalitné pravé obojstranné kože, s rovnakou farbou textílie je veľmi mäkká, ale spodná plocha nebude deformovaný po strečink je super mäkký, neublíži pokožke, aby sa dosiahol maximálny stupeň protišmykové, pre ideálny komfort. 4 hardware (nehrdzavejúca oceľ), leštený, kartáčovaný, so sponou z nerezovej ocele 316.

Podrobnosti o produkte

Vodotesný kožený remienok na hodinky


farba Akákoľvek farba ako vaša požiadavka
MOQ 200 ks
Materiál pracky Nerezový stee
Materiál popruhu Mäkká pravá koža / PU koža
Dĺžka popruhu 65 * 115 mm / 75 * 125 mm
Šírka popruhu 12 mm, 24 mm
Hrúbka popruhu 1,5 mm, 5,0 mm
Odopnite materiál späť Pravá koža / PU koža

logo

AS Cusomized (OEM / ODM)

genuine leather watch strap manufacture.jpg

oil leather watch band manufacture.jpg

high quality oil leather watch band.jpg

Oil genuine leather watch bands.jpg

Bohatá farba a hrubá textúra: výmena medzi škrupinami je štýlová a štýlová a je ľahké urobiť malé hniezdo s množstvom bežných odevov a módnych vylepšení. Koža NAT má hrúbku 1,5 mm a hrúbku 20,32 cm. Na zápästí to necítite tenké a krehké.

Možnosti dĺžky a šírky: cm dlhé. Tento kožený remienok NATO je vhodný pre ručné veľkosti od 5 do 7,5 palca a je vhodný pre väčšinu ľudí. Zmerajte šírku a prispôsobte puzdro hodiniek. Online, môžete tiež vyhľadávať špecifikácie, ktoré vyhovujú väčšine hodiniek. Potom zvoľte najbližšiu šírku merania (18 mm, 20 MM 22 MM).

Jednoduchá inštalácia: Nastavte dĺžku alebo zmeňte spôsob nosenia. Na obrázku sú nainštalované inštrucie. Poznámka: Ak nie ste schopní prejsť popruh cez pružinovú páčku, pri demontáži použite prvý, zatlačte popruh na zadnej strane a potom nainštalujte pružinovú páčku.

Hot Tags: vodeodolný kožený remienok na hodinky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, prispôsobené, voľné vzorky

Vyšetrovanie

You Might Also Like