Luxusné vlastné kožené hodinky Strap

Luxusné vlastné kožené hodinky Strap

Handmade Watch band, Tento remienok na hodinky je vyrobený zo špeciálnej olejovej voskovej kože (Greasedleather). Kožený materiál sa dováža z Talianska. Striháme, farbíme, šijeme, zabalíme, všetko urobíme prostredníctvom kvalifikovaného profesionálneho majstra! Táto koža sa vyznačuje prirodzenými textúrami a prasknutím (pri ohybe) na bočnej strane kože a farba bude svetlejšia, čo jej dodá pocit vintage a nestálosti.

Podrobnosti o produkte

luxusný kožený náramok na mieru


materiál

Remienok z pravej kože

100% bezpečnostný pásik, pohodlný, ekologický a netoxický pre telo;

farba čierna alebo obyčajná
MOQ 300ks
platba L / C, T / T, Western Union, 30% vklad
služba Objednávky ODM / OEM sú vítané
obal Opp taška + bublinkové vrecko, ako vaša požiadavka
Vzorový dodací čas 7 dní
Dodacia lehota dodania 15-25 dní po potvrdení objednávky
Poznámka veľkosť, farba, balenie atď

oil wox leather watch strap.jpg

brown leather watch strap.jpg

custom leather watch strap.jpg

leather watch band strap factory.jpg


1. Je materiál, ktorý používate zdravý? Máte certifikát kvality?
A: Iste, materiál, ktorý používame, je šetrný k životnému prostrediu, netoxický, nepoškodzuje ľudí a pre materiál máme certifikát kvality LFGB, FAD, CE, SGS, ROHS.

2. Aká je vaša akceptovateľná platba?
A: T / T, PayPal, Western Union, atďFor vlastné hodinky a kopírovanie značky hodinky, nebudeme prijímať paypal, skladom hodinky sú v poriadku.

3. Môžem dostať vzorky?

A: Iste prodivde vzorky na sklade zadarmo, ale náklad by mal platiť kupujúci. Bude potrebné vzorky poplatkov za vlastné návrhy, ktoré budú vratné po umiestnení do určitého množstva.

4. Môže to personalizovať pre položky? A: Áno, môžeme urobiť pre vás personalizáciu

5. Aké sú možnosti spôsobu balenia? A: vrecko OPP, blister box, krabička na papierovú kartu alebo balenie na mieru
6: Môžem zmiešať poradie? Mohli by ste pls dať mi zľavu, ak som kúpiť viac? A: Nie je problém, mix poradí, všetky PMS farby sú úplne vítané, tým viac si objednáte nižšiu cenu dostanete. 7.Ako dlho je čas vzorky hodiniek?

Odpoveď: Vzorový dodací čas: 1-3 dni, ak nepotrebujete prispôsobenie. Ak potrebujete hodinky t byť prispôsobené, vzorka dodacej lehoty bude 15-25 pracovných dní.

8.Čo ak hodinky, ktoré som dostal, majú problémy s kvalitou, čo pre mňa môžete urobiť?

A: Pred odoslaním hodiniek, máme profesionálne QC otestovať kvalitu, ak sú hodinky v dobrom stave, potom sme poslať it.We sú zodpovedné za hodinky s problémom s kvalitou, ale ak pre človeka spôsobené škody, ako je poškodenie počas zásielka, nesprávne použitie, sme nezodpovední.

9.Môžem mať zatykač?

Odpoveď: Naše hodinky majú ročnú záruku na chyby materiálu a spracovania. To znamená, že ak materiály vo vašich hodinkách nie sú správne, alebo ak hodinky nie sú správne zostavené, opravíme ich alebo vymeníme. Záruka sa nevzťahuje na sklo a všeobecné opotrebovanie


Vyšetrovanie