Sedlový nosený kožený remienok Nato 20 mm

MOQ: 200ks
Materiál: koža
Platba: T / T, Western Union, Money Gram, Paypal

Podrobnosti o produkte

Popis produktu:

MOQ:

200PCS

materiál:

hovädzia koža

platba:

T / T, Western Union, Money Gram, Paypal

Dodacia lehota:

Približne 15-30 dní závisí od množstva objednávky a spôsobu dodania

balenie:

1PC / oppbag, môže pridať logo, obrázky ako vašu požiadavku

● Nato popruh na opasok z opotrebovanej usne 20 mm, nie je potrebné odstraňovať pružinové pruhy na výmenu rôznych farebných kombinácií. Vymeniť za sekundy nový vzhľad denne!

● Dostupné v šírkach 18 mm, 20 mm, 22 mm a 24 mm, ktoré zodpovedajú tisíckam hodiniek. Ak chcete určiť správnu šírku hodiniek, použite metrický pravítko na meranie šírky oka alebo šírky aktuálneho pásma v mieste, kde sa pripojí. Ak vaše hodinky majú rozdielnu šírku (19 mm alebo 21 mm), odporúčame vám prechádzať popruhom o 1 mm väčším ako je nameraný. Materiál je mäkký a mal by byť bez problémov vytlačený.

● Design navrhuje kožené pútka, kde iné zvyčajne používajú kov. Výsledkom je čistší vzhľad, ktorý je menej objemný, váži menej a neostáva. Prispôsobené šitie poskytuje dokonalý konečný dotyk pre to, čo veríme, že sú najlepšie kožené popruhy NATO Style kdekoľvek.

● TOP KOŽENÁ KORENINA A VÝBER HARDOVÉHO MATERIÁLU: Ručne vybrúsená horná koža so sponou 316 z nehrdzavejúcej ocele. Hrúbka meria približne 1,4 mm, poskytuje vynikajúcu trvanlivosť a pritom je stále schopná stláčať medzi pružinovou tyčou a hodinovou hlavou väčšiny hodiniek.

● Štandardná dĺžka (dostupná v šírkach 18 mm, 20 mm a 22 mm) meria približne 10 palcov a zapadá do zápästia od obvodu 5 "do 7 1/2". Dlhá verzia (dostupná v šírkach 20 mm, 22 mm a 24 mm) meria približne 11 palcov a zapadá zápästia od 6 "do 8 1/2". Tí s väčšími zápästami (nad 7 1/4 ") väčšinou uprednostňujú" dlhú "verziu

Značky, predajcu alebo názvu kolekcie

Barton Watch skupiny

Číslo modelu

LNATSDL18

Číslo dielu

LNATSDL18

spona

pracka

Materiál pásky

Top zirkovaná koža

Šírka pásma

18 milimetrov

Band Color

Sedlo Brown

Hmotnosť položky

18,14 gramov


fotografie:

Product picture 1(001)Product picture 2(001)

Product picture 3(001)Product picture 4(001)

Product picture 5

Vyšetrovanie