Dámske remienky s rýchlym uvoľňovaním

Dámske remienky s rýchlym uvoľňovaním

Dámske remienky s rýchlym uvoľňovaním pre dámy * ZAPÍNANÉ V SEKCIÁCH: Naše štýlové remienky na hodinky sú dodávané vo viacerých farbách, čo vám umožňuje veľmi rýchle prepnutie. Koordinácia farieb nikdy nebola tak aktuálna. * VÝBER ŠÍRKY: Vhodné pre akékoľvek tradičné alebo chytré hodinky, ktoré používajú 14 mm, 16 mm, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dámske remienok na hodinky s rýchlym uvoľňovaním* SWAP IN SECONDS: Naše štýlové remienky na hodinky sú dodávané vo viacerých farbách, čo vám umožňuje veľmi rýchle prepnutie. Koordinácia farieb nikdy nebola tak aktuálna.


* VÝBER ŠÍRKY: Vhodné pre akékoľvek tradičné alebo inteligentné hodinky, ktoré používajú pruhy s pružinou 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm alebo 24 mm. Certifikujte, aby ste si vybrali správnu šírku pre hodinky, alebo sa nehodia. Zmerajte šírku očiek hodiniek v mm.


* PREMIUM MA TERIALS: 100% celozrnný originálny kožený opasok. Mäkká podšívka, nositeľná, leštená pracka z nehrdzavejúcej ocele. Rýchlosť schnutia, vylúčený pot, iná vlhkosť a nečistoty. Udržujte zápästie suché a pohodlné.


* Jednoduchá inštalácia : Dizajn s rýchlym uvoľňovaním vám pomôže rýchlo a ľahko nainštalovať a vymeniť pásky za pár sekúnd, bez použitia akýchkoľvek nástrojov, jednoducho posuňte gombík rýchleho uvoľnenia prstom, ako je to znázornené na obrázku.

KÚPIŤ BEZ PORUCHY: Určite sa hodí pre všetky dámy a mužov alebo za vrátenie peňazí, ak sa vyskytne problém so zdravím alebo s čímkoľvek iným.


Hot Tags: rýchloupínací remienok na hodinky pre dámy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, veľkoobchod, lacné, prispôsobené, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like