Polstrovaný teľacie popruh pre mužov hodinky

Polstrovaný teľacie popruh pre mužov hodinky

Čalúnená pracka z hovädzej popruhy Super Soft - Čierna Hnedá pre mužov Ľahká inštalácia: Každý remienok bude dodávaný s odstraňovačom pružinovej tyče a 4 kusmi špendlíkov, ľahká inštalácia. Najlepšia kvalita: Vyberá sa z vysoko kvalitnej kože na výrobu remienka, bez zápachu, prírodného a ekologického ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Polstrovaná lýtková kožená pracka Super Soft - Black Brown pre mužov


Jednoduchá inštalácia: Každý remienok bude dodávaný s odstraňovačom pružinových tyčí a 4 kusmi kolíkov, bude pre vás jednoduchá inštalácia.


Najlepšia kvalita: Vyberá sa z vysoko kvalitnej kože na výrobu remienka, bez zápachu, prírodnej a environmentálnej, je to dobrá hodnota za peniaze.


Pohodlné a trvanlivé: Na rozdiel od výrobkov Knockoffs používajúcich lacné lepidlo a švy, ktoré povzbudia rast baktérií a zapáchajú, pásy iStrap sú bez zápachu, dobre prešité, dobre sa nosia a trvanlivé.


Špičkové remeselníctvo: Vyrobené z 3 vrstiev: povrchová koža, zahusťovacia tvarová vrstva a spodná vrstva, nízka hmotnosť, ale pevná, zachováva hladkú kožu.


MOQ: 500ks; prijateľné je menej ako 500ksHot Tags: polstrovaný remienok pre mužov, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacný, prispôsobený, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like