Háčiky na opasok s hodinkami z ružového zlata Hodinková pracka

Háčiky na opasok s hodinkami z ružového zlata Hodinková pracka

Hnedé pásky na opasok s remienkom Rose Gold Hodinky s prackou Vlastnosti: * ZADARMO PRUŽINOVÉ BARY A NÁRADIE - Každý remienok na hodinky je dodávaný so 4 náhradnými pružinovými tyčami a nástrojom na odstránenie pruhov pružín. Je na vás, aby ste si objednali nástroje alebo nie! * MÓDA KLASICKÝ DIZAJN - Vyrobené z vysoko kvalitnej lýtkovej kože Assolutamente, ...

Podrobnosti o produkte

Háčiky na opasok s hodinkami z ružového zlata Hodinková pracka


Leather Watch Strap Brown Replacement Watch Bands Rose Gold Watch Buckle Clasp(18mm 20mm 22mm)-


Leather Watch Strap Brown Replacement Watch Bands Rose Gold Watch Buckle Clasp(18mm 20mm 22mm)---


Leather Watch Strap Brown Replacement Watch Bands Rose Gold Watch Buckle Clasp(18mm 20mm 22mm)----

Leather Watch Strap Brown Replacement Watch Bands Rose Gold Watch Buckle Clasp(18mm 20mm 22mm)-----


Vlastnosti:


* ZADNÉ PRUŽINY A NÁRADIE S NÁRADÍM - Každý remienok na hodinky je dodávaný so 4 náhradnými pružinovými tyčami a nástrojom na odstránenie pružinovej tyče. Je na vás, aby ste si objednali nástroje alebo nie!


* MÓDOVÝ KLASICKÝ DIZAJN - Vyrobený z vysoko kvalitnej lýtkovej kože Assolutamente, remienka z kože krokodýľa s reliéfom krokodíl, ktorý má šitie, jemné spracovanie, ergonomický dizajn, pohodlné na nosenie. Z hlavy až do konca je tenšia a jemnejšia, vytvára tak trojrozmerný efekt a luxusný pocit.


* WATCH BUCKLE - 316L vysokokvalitná lekárska nehrdzavejúca oceľ, odolná voči alergiám. Po 4 presných leštiacich procesoch sa povrchová štruktúra zdá byť vynikajúca, s očarujúcim leskom. Ovládanie je veľmi jednoduché, takže s týmto typom spony je dodávaných toľko originálnych remienkov.


* VHODNÁ ZNAČKA - Kožený remienok a pracka z nehrdzavejúcej ocele, klasický a elegantný vzhľad poskytuje perfektnú náhradu za Timex, Casio, Seiko, Tissot, Citizen, US Polo, Stuhrling a Nautica, Breitling, Breguet, Cartier, Longines, Nomos, Omega, a ďalšie hodinky.


* MOQ - 500ks na model, menej ako 500 je prijateľných ako v prípade skúšobnej objednávky.

Hot Tags: hnedé pásky na remienok na hodinky, ružové zlato, pracka na hodinky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, prispôsobené, vzorka zadarmo

Vyšetrovanie

You Might Also Like