Aligátor zrno kožené remienok na remienok

Aligátor zrno kožené remienok na remienok

Aligátor Remienok na remienok z jemnej usne so sponou z ružového zlata Šírka na konci hodiniek: 210 mm dĺžka: 2,9 palca + 4,5 palca. Po vzájomnom spojení je celková dĺžka od 5,5 palca do 6,9 palca plus dĺžka puzdra na hodinky, aby ste zistili, či sa vám hodí na zápästie alebo nie. Vyberáme najlepšiu kvalitu ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Remienok na remienok z remienka z nehrdzavejúcej usne so sponou z rozmiestnenia ružového zlataŠírka na konci hodiniek: 210 mm dĺžka: 2,9 palca + 4,5 palca. Po vzájomnom spojení je celková dĺžka od 5,5 palca do 6,9 palca plus dĺžka puzdra na hodinky, aby ste zistili, či sa vám hodí na zápästie alebo nie.


Vyberáme najkvalitnejšiu pravú lýtkovú kožu, aby sme zaistili pohodlie a dlhotrvajúcu odolnosť proti každodennej činnosti a opotrebovaniu. Podšívka z teliat sa tiež spracováva technológiou zabraňujúcou poteniu a proti stačeniu. Naša koža, rovnako ako vaša pokožka, môže dýchať.


Spárované s leštenou sponu / prackou z leštenej nehrdzavejúcej ocele s lešteným mechanizmom dvojitého tlačidla, dá sa ľahko otvoriť stlačením gombíka bez prílišnej sily.


Požiadavka MOQ v našej továrni na hodinky: 500 ks na model


Brown black Luxury Replacement Leather Watch Straps


Watch Straps Bands Padded Alligator Grain with Rose Gold Deployment Clasp


Alligator Grain leather watchband strap with Rose Gold Deployment Clasp


Hot Tags: remienok na remienok z aligátorovej kože, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacný, prispôsobený, bezplatná vzorka

Vyšetrovanie

You Might Also Like